Pobieranie krwi | Zastrzyki | Lewatywa | Opieka nad chorymi 24h | Cewnikowanie | Badania labolatoryjne
EKG | Spirometria
Prywatne wizyty specjalistów
od poniedziału do piatku od 18.00-21.00
sobota od 9.00-14.00
Pobieranie krwi

Zapewne atrakcyjną ofertą jest pobieranie krwi do badań, w domu bądź w miejscu pracy pacjenta. W tym celu należy zadzwonić pod podany przez nas numer telefonu i umówić się na dogodny dla państwa termin i godzinę
... szczegóły

Zastrzyki

Kolejną ofertą jaką proponujemy jest wykonywanie zastrzyków. Aby pielęgniarka wykonała iniekcję wymagane jest od pacjenta zlecenie lekarskie. Pielęgniarka przyjeżdża do pacjenta ze swoim wyposażeniem tj. strzykawki, igły itd.
... szczegóły

Lewatywa

Kolejnym zabiegiem który wykonujemy w Państwa domu jest enema (lewatywa). Wiele ludzi cierpi na zaparcia. Niewątpliwie jest to spowodowane nieodpowiednią dietą (mała ilość płynów, owoców, warzyw)
... szczegóły

Opieka nad chorymi 24h

Myśląc o ludziach starszych, ciężko chorych, po udarach, z chorobą nowotworową proponujemy opiekę całodobową we własnym domu chorego, w warunkach ciszy i spokoju w otoczeniu najbliższych

... szczegóły

Cewnikowanie

Osoba przebywająca stale w łóżku narażona jest na odleżyny. Powstają one na skutek ucisku, a więc leżenia przez dłuższy czas w jednej pozycji. Odleżyny najczęściej umiejscowione są na kości ogonowej, łokciach, piętach.
... szczegóły

Badania labolatoryjne

Przy współpracy z Labolatorium Diagnostyka, wykonujemy pełen pakiet badań m.in.
Rozmaz, Glukoza, Cholesterol całkowity, Albumina, Mocznik, Fosfataza zasadowa, Trójglicerydy, Cholesterol HDL
... szczegóły

Prywatne wizyty specjalistów

Psychiatry, Kardiologa, Internisty, Pediatry... szczegóły

Spirometria

Rodzaj badania medycznego, podczas którego mierzy się objętości i pojemności płuc oraz przepływy powietrza znajdującego się w płucach i oskrzelach w różnych fazach cyklu oddechowego.
... szczegóły